Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (25 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.39 USD
Feltöltve: Tegnap, 06:11
3.999 HUF
11.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:58
8.500 HUF
23.77 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 08:17
9.000 HUF
25.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 20:50
11.000 HUF
30.77 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 18:44
22.000 HUF
61.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 20:40
25.000 HUF
69.93 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
106.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
111.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:43
74.990 HUF
209.75 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
279.67 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
viasz baba
h0 vasút
piroska jános festmény
paulovics
popp
múzeum
zsolnay bárány
adorján
onix nyakék
rajczi zoltán
ezer korona
prutkay
ladik
zsolnay kék barackvirág mintás
viktória készlet
kismalac
pecsétnyomó ezüst
bakhtiari
zsolnay kék rózsa
urszinyi
hódmezővásárhelyi kaspó
5cl
fehér antik
venesz
birkenstock