Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (29 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 06:11
3.999 HUF
11.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:30
4.650 HUF
13.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:58
8.500 HUF
23.95 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 13:26
9.000 HUF
25.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 08:17
9.000 HUF
25.36 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.61 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 20:50
11.000 HUF
31.00 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 14. 18:44
22.000 HUF
61.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 20:40
25.000 HUF
70.45 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
107.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
112.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:43
74.990 HUF
211.31 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
281.76 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
retro nyaklánc
zsolnay kaspó pillangós
magyarország vármegyéi
kulcsár
szentmiklóssy
herendi apponyi tál
nyúlszőr
fa karácsonyi dísz
izzósor
kanáltartó
zsolnay labrador
palda
kassai
dagasztótál
líbia
vaszkó
herendi mélytányér
zsolnay vágyódás
írószer
fali kávédaráló
abalon
csiszár
porcelán pingvin
paraiba
tula