Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (24 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 05. 12:23
5.900 HUF
16.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:32
6.500 HUF
17.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.11 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 12:23
14.000 HUF
38.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 20:17
24.990 HUF
69.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
29.800 HUF
82.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.13 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.63 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 11:11
65.000 HUF
179.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
68.000 HUF
188.12 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.62 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
koloman moser
oroszlánlábas asztal
antik réz gyertyatartó
lavazza
evőeszköz réz
50 fillér 1965
ezotéria
gyulafehérvár
hawaii
antik körző
angol porcelán zöld
szék 8
tóalmás
herendi sprog
pillangós herendi
1980 500 forint
képkeret art deco
kovásznai
lajos mari
hollóházi hajnalkás
forster
ardeco
hajó harang
antik zár
porcelán csengő