Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.84 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
retro felirat
lámpás karácsonyfadísz
bohóc lámpa
télapó porcelán
természetbarát
férfi kölni
vajdasági
valódi szőrme
fa papagáj
arató tál
rácmolnár sándor
viaszgyertya
benyák
pecsenke józsef
náci térkép
trinity
lóherés alföldi porcelán
craciun judit
nutria
üveg kínáló boros
ébresztős rádió
szotyori
végzés
balaton könyv
lepke medál