Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.95 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
irányi istván
cicás gyűrű
örösi pál zoltán
gremlin
fésülködőszett
kézműves fülbevaló
ezüst medál szent
virgács
angyalka csengő
órás rádió
pavel hlava
fém pohártartó
meissen kardos
sorkövető
craciun judit
gyertyaizzó
női hátizsák
kiddush
vadas jenő
senseo
1rubel
guanyin
ezüst kiskés
bordó terítő
pirken hammer avignon