Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

Florentin tükör (17 tétel)
Florentín faragott, aranyozott tükör, nagy méret 155 cm Florentín faragott, aranyozott tükör, nagy méret 155 cm
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
850.000 HUF 2,777.78 USD
Nagyméretű florentin tükör Nagyméretű florentin tükör
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Nagyméretű florentin tükör

Feltöltve: 2021. júl. 12. 00:57
400.000 HUF 1,307.19 USD
Áttört nagy méretű aranyozott florentin tükör Áttört nagy méretű aranyozott florentin tükör
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
399.000 HUF 1,303.92 USD
Erdeti antik Florentin tükör Erdeti antik Florentin tükör
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Erdeti antik Florentin tükör

Feltöltve: 2021. máj. 03. 16:12
190.000 HUF 620.92 USD
Antik Hársfa Florentin keretes tükör, 2 fa falikarral. 1900 Antik Hársfa Florentin keretes tükör, 2 fa falikarral. 1900
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
135.000 HUF 441.18 USD
Barokk florentin tükör falikarral Barokk florentin tükör falikarral
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Barokk florentin tükör falikarral

Feltöltve: 2021. ápr. 21. 18:16
80.000 HUF 261.44 USD
Faragott, aranyozott florentin keret tükörrel Faragott, aranyozott florentin keret tükörrel
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Faragott, aranyozott florentin keret tükörrel

Feltöltve: 2021. júl. 10. 19:59
60.000 HUF 196.08 USD
Florentin tükör Florentin tükör
Alkuképes termék

Florentin tükör

Feltöltve: 2021. febr. 21. 23:16
55.000 HUF 179.74 USD
Florentin keretes tükör Florentin keretes tükör
Alkuképes termék

Florentin keretes tükör

Feltöltve: 2020. okt. 15. 15:52
50.000 HUF 163.40 USD
PayPal
Alkuképes termék

Florentin tükör

Feltöltve: 2021. jún. 28. 18:07
45.000 HUF 147.06 USD
Florentin stílusú keretben csiszolt tükör. Florentin stílusú keretben csiszolt tükör.
Alkuképes termék

Florentin stílusú keretben csiszolt tükör.

Feltöltve: 2021. jún. 20. 15:48
38.000 HUF 124.18 USD
Antik florentin szív alakú politúrozott tükör Antik florentin szív alakú politúrozott tükör
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
35.000 HUF 114.38 USD
Vintage faragott fa keretes tükör florentin minta 85 cm x 52 cm Vintage faragott fa keretes tükör florentin minta 85 cm x 52 cm
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
16.900 HUF 55.23 USD
33 cm-es, florentin stílusú, aranyozott, fa, faragott tükör 33 cm-es, florentin stílusú, aranyozott, fa, faragott tükör
Alkuképes termék
7.999 HUF 26.14 USD
Antik, barokk stílusú ,bronz színű fali tükör. 31x24 cm, florentin jellegű. Antik, barokk stílusú ,bronz színű fali tükör. 31x24 cm, florentin jellegű.
Alkuképes termék
3.500 HUF 11.44 USD