aranyozott ez��st (0 tétel)
vasedény
régi gyűrű
csatosüveg
zsolnay rákos tál
drasche huszár
festmény kortárs
2 fillér 1950
lógós ezüst fülbevaló
bolgár
hublot
mark
teás készlet
wárkonyi
tulipán
karika gyűrű
makó
bőr szék
herendi lovas
holland porcelán
nagy b istván
hosszú fülbevaló
paroli
lenvászon terítő
fémszálas
ezüst gyűrű köves