eötvös (20 tétel)
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
109.59 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:35
18.000 HUF
49.32 USD
Eötvös József, Báró: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III., jó állapotban
14.990 HUF
41.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 08:04
5.500 HUF
15.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 07:06
29.900 HUF
81.92 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 07:05
3.800 HUF
10.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 22. 19:06
4.000 HUF
10.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 02:38
30.000 HUF
82.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 09:25
9.800 HUF
26.85 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
4.000 HUF
10.96 USD
Feltöltve: 2023. aug. 07. 17:42
9.800 HUF
26.85 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 22:23
18.000 HUF
49.32 USD
baktay
káma szútra
vitrin felső
lovag kereszt
sárga üveg váza
molnár piroska
merle
gránit zsiráf
ezüst vadász
retro textil
vaj kés
potpourri
boldog új évet
deo
aquincumi boszorkány
károly gyula
retro karácsonyfa díszek
zsolnay pár
antik kilincs
előhívó
régi hímzett
üzbég
sarreguemines louis
porcelán állat
egyiptomi ékszer