Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
falitéka (21 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
66.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:09
115.000 HUF
317.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:49
25.000 HUF
69.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:22
26.175 HUF
72.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 08:18
32.300 HUF
89.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
62.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.30 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
317.71 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
234.83 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 12:15
7.950 HUF
21.96 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. aug. 08. 18:23
8.500 HUF
23.48 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között