pituk józsef (45 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
108.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
52.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
222.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
249.95 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
416.58 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
416.58 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
133.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
52.77 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
80.54 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
109.70 USD
mester béla
rézkarc halász
herendi viktória mintás süteményes tányér
színes borospoharak
muránói különleges
festmények portrék
bartlett
desimone
forgalmi sor 2021
karl sterrer
ezüst teáskanál angol
vörös tibor
hummel goebel porcelán
eternal beau
festett orosz fa doboz
ezüst koponya gyűrű
laborcz flóra
bélyeg sor
záhony
hédervári
díszpárna huzatok
thonet szék jelzett
agár 2021
csokoládé figura
ezüst karkötő zafír