pituk józsef (35 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
107.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
52.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
222.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
249.82 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
416.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
416.37 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
133.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
52.74 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
80.50 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
109.64 USD
régi matrica
herendi gödöllő
gomba lámpa
nagy attila
címeres tégla
2vh
réz sulyok
tula
üveg ékszer
révfülöp
olajos györgy
tengelic
kristály cukortartó
bavaria készlet
royal coppenhagen
gombos ezüst gyűrű
vörös hadsereg
zsolnay o perzsa
meiji
4 ágú gyertyatartó
ezüst 5
körmend
karácsonyi képeslap
karóra seiko
japán baba