pituk józsef (35 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
109.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
53.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
225.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
253.48 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
422.47 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
422.47 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
135.19 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
53.51 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
81.68 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
111.25 USD
mimo
edelstein bavaria
madaras kép
mözsi
lapis andrás
meisseni csésze
hollóházi bonbonier tojás
500 dínár
arab kávé
zsolnay apáti
kristály szett
halas étkészlet
negyedütős óra
gladius
alföldi menza
pesthidegkúti váza
emu
szász kerámia
kőfalvi gyula
sarreguemines orchidées
tűzi aranyozott
lenin eozin
ferenc józsef 10 korona
ezüst charm
pohár tartó