rudnay gyula (46 tétel)
RUDNAY GYULA - BÍRÁLATI SZÁM MNG 190/980
ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSSEL ÉLETTARTAM GARANCIA
245.000 HUF
673.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:22
650.000 HUF
1,787.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
54.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:37
65.000 HUF
178.70 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
82.48 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
125.000 HUF
343.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 09:31
580.000 HUF
1,594.55 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 19:04
320.000 HUF
879.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
94.85 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:39
195.000 HUF
536.10 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
409.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.11 USD