Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (14 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:31
69.900 HUF
192.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:39
69.900 HUF
192.09 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 18:14
79.900 HUF
219.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:26
89.900 HUF
247.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
247.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:17
99.900 HUF
274.53 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
274.80 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
453.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 16:51
195.000 HUF
535.86 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
zombory lajos
kalcedon
levi s
nappali szekrénysor
enciklopédia
kovács mária
kocsma
üvegnehezék
zsolnay kép
drasche madár
art deco figura
zsolnay ülő nő
retro polc
kornis
liebeskind
mátrafüred
zsolnay indamintás
indamintás
utazóóra
zsolnay gulyás
zsolnay róka
boleslawiec
szathmáry
angol fazon
zsolnay kenyeres fiú