tihanyi jános (19 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
135.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
415.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
474.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
41.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
190.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,383.54 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
332.05 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:39
1.200 HUF
3.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:31
1.200 HUF
3.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
218.60 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 09:34
1.400 HUF
3.87 USD
nagyházi
kerámia kos
kínai selyem
sámuel redford
tojásfotel
római bronz
német bajonett
gránit kockás
olgyay viktor
hold mérleg
dolmány
falra akasztható
porcelán asztali óra
pannónia motor
szerszámosláda
szürke marha
pálya
alföldi porcelán készlet
csipkerózsika
antik nyakék
szivárvány
szabó béla
turbán
duna dráva
pánt