Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
19 (39 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 08:28
187.500 HUF
527.42 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 19:09
395.000 HUF
1,111.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:19
125.000 HUF
351.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 09:02
160.000 HUF
450.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 11:08
25.000 HUF
70.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 18:00
29.900 HUF
84.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 17:53
99.990 HUF
281.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:43
14.200 HUF
39.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 17:32
89.000 HUF
250.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:29
29.990 HUF
84.36 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 12. 09:27
199.990 HUF
562.55 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 20:38
78.000 HUF
219.40 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 10:08
72.990 HUF
205.31 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 12:00
72.990 HUF
205.31 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 10:58
299.990 HUF
843.84 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 09:29
46.990 HUF
132.18 USD
Feltöltve: 2023. máj. 20. 09:21
199.990 HUF
562.55 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között