Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
19 (38 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 21:17
188.500 HUF
520.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 09:02
160.000 HUF
441.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:28
250.000 HUF
690.45 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 11:08
25.000 HUF
69.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:27
125.000 HUF
345.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 18:00
29.900 HUF
82.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 17:53
99.990 HUF
276.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:43
14.200 HUF
39.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 17:32
89.000 HUF
245.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:29
29.990 HUF
82.83 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 12. 09:27
199.990 HUF
552.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 20:38
78.000 HUF
215.42 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 10:08
72.990 HUF
201.58 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 12:00
72.990 HUF
201.58 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 10:58
299.990 HUF
828.52 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 09:29
46.990 HUF
129.78 USD
Feltöltve: 2023. máj. 20. 09:21
199.990 HUF
552.34 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
gázpalack
kapocs
dumas
társas
rózsás csupor
prince
neptun
markazit ékszerek
negatív
ambrus imre
lenin bronz
pásztó
zsolnay régi tányér
greguss imre
istók jános
kanna tető
angol zöld
dr martens
karcagi repesztett üveg váza
herendi pipázó juhász
iratcsipesz
tőrösbot
tardos krenner
adria
magyar történet