Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (57 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: 2024. máj. 08. 21:03
680.000 HUF
1,889.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 21:03
680.000 HUF
1,889.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
861.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 18:20
49.900 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 14:58
69.000 HUF
191.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:17
99.900 HUF
277.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:58
49.900 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:55
49.900 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:26
89.900 HUF
249.84 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:39
69.900 HUF
194.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 13:49
145.000 HUF
402.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 16:51
195.000 HUF
541.92 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.91 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:31
69.900 HUF
194.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 12:32
79.900 HUF
222.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.54 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
250.11 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
555.81 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:13
69.900 HUF
194.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 26. 17:40
49.900 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 19:35
149.900 HUF
416.58 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 18:14
79.900 HUF
222.05 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.34 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között