Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (33 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
861.51 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.91 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
555.81 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.34 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
szent biblia
pálinkás
zsoldkönyv
ezüst csomag
vadvirág
herendi panda
karácsonyfa izzósor
komáromi kacz
ferenczy valér
locsolókanna
fali lámpa
macskafogó
ezüst gyűrű nagy
rozs jános
közlöny
emlék csésze
gera éva
seherezádé
biedermeier kanapé
selyem perzsa
debreczeni
baldachin
dörmögő
bubelényi lászló
barokk kanapé