Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (5 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.81 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
narancskalcit
retro karácsonyfadísz óra
john keegan
egy a természettel
holland rózsa
figurás zománcos
fekete ferenc
durdilly
svéd gyertyatartó
eredetiség igazolás
shell zománctábla
sármány béla
antik húsvéti
herendi kitty minta
pitykegomb antik
ganz tábla
zsolnay teáscsésze rózsás
erotikus magazin
garányiné katalin
billenős tükör
fém kéz
franz gruber
art deco nagy tálaló
angol uralkodó
art deco sérült