Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (52 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
971.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
860.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
388.75 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 17. 11:29
320.000 HUF
888.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.54 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
555.35 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
191.60 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.02 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.20 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.16 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
263.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
555.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.22 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
277.65 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.13 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
kisfaludi strobl zsigmond
hupikék törpikék
szerelmespár
hollóházi lantos
gyümölcs csendélet
ékszerész
kínai lakk kép
muflon
commodore 64
fillér lot
oliva
csepel kerékpár
salátástál
halotti
iván
hollóházi butélia
lovas szán
forgalmi sor 1975
osztrák kerámia
szódásüveg nem nem soha
1915
süti kiszúró
o bag
herendi kép
bögrék