Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (52 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.62 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.58 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
191.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.32 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.44 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
264.12 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
278.00 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
389.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.74 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
556.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
556.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
861.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 11:29
320.000 HUF
889.67 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
973.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között