Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (51 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.82 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
459.70 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.96 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
278.58 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
557.22 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.61 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.24 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.93 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
264.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
390.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.44 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
192.24 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
557.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
863.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
975.13 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
társalgó
üveg csirke
barkász lajos
zsolnay modern váza
porcelán lányok
dorotheum
műszaki régiség
belmondo
kéziperzsa szőnyeg
sárga rózsás porcelán
meisseni sárkány
hollóházi arany
áttört ezüst gyűrű
vizer júlia
körmöczbányai
vizipók csodapók
csépa
madár karácsonyfa dísz
ékszerek arany fülbevaló
pico
réz kulcstartó
egyházi festmény
óra replika
art deco könyvszekrény
fekete óra