Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (51 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 07:51
350.000 HUF
973.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:57
310.000 HUF
862.62 USD
Magyar Vizsla Bronz szobor kutya
Tölgyesi Poós Anna alkotása
200.000 HUF
556.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 09:25
200.000 HUF
556.53 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
459.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
140.000 HUF
389.57 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.26 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 11:39
99.990 HUF
278.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
95.000 HUF
264.35 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 08:51
89.000 HUF
247.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 14:48
85.000 HUF
236.52 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 09. 08:34
69.000 HUF
192.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 06:32
26.000 HUF
72.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:38
11.000 HUF
30.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:49
7.500 HUF
20.87 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 06:56
5.000 HUF
13.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 10:30
4.900 HUF
13.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 09:27
2.600 HUF
7.23 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
gyöngy ékszer
varga sándor
aranyozott képkeret
dubi
ár
vasöntöde
vízhordó lány
petkes józsef
bakelit nyaklánc
fedeles herendi
herendi pillangó mintás
márvány hamutartó
gomba kávéfőző
ht
lucifer
rakéta pisztoly
modern gyűrű
róka gallér
bambusz asztal
házaspár
eozin szobor
miller
szent istván 5 pengő
bohemia teás
fénycső