Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás szekrény (45 tétel)
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
970.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
163.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,101.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
221.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
610.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,525.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
829.18 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
221.85 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
339.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
413.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,454.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
443.71 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
498.90 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
818.09 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
829.18 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
swarovski nyaklánc
100 korona 1922
ábrahámhegy
mostar
csóti gábor
bethlen istván
tíz korona
wwii
termékenység
vegyes csomag
haribo
wrábel erzsébet
tojástartó tál
2 pengő 1936
guzla
samu katalin
csontváry kosztka tivadar
vb
szász károly istván
antik díszpárna
szász endre napfény
nizza
auböck
rubel 200
ónémet fogas