Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás szekrény (45 tétel)
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
966.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
163.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,077.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
607.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,519.46 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
826.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
338.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
411.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,444.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
442.03 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
497.00 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
814.98 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
826.03 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
biedermeier üveg
szigethy
sétáló gyertyatartó
menzás
faragott szék
drasche hal
rottmann mozart
edda
20 korona arany
régi tábla
zsolnay vaddisznó
barta éva
incze jános
lőcsös
gyufacimke
osztrák magyar monarchia
akvamarin medál
játékcsomag
ónémet falióra
mandzsetta gömb
eljegyzési gyűrű
retro fülbevaló
sztár
népköztársaság
presso