Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás (45 tétel)
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
967.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
163.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,080.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
221.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
608.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,520.00 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
826.33 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
221.09 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
338.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
411.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.09 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,445.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
442.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
497.18 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
815.27 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
826.33 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
zsolnay női akt
2ft
irodaszék
dunavecse
drasche bonbonier
karcagi fátyol üveg váza
szűcs
nechánszky
zsolnay váza 37 cm
lukáts
bögre csésze
gottermayer
fali kárpit
rosenthal medál
nóth inga
fontanges
faanyag
girlandos
liszkai
mcdonalds
bethlehem
kékesy
kínai réz
200 forintos bankjegy
fischer budapest