Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás (32 tétel)
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
967.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
163.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,079.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
221.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
607.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,519.89 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.34 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
221.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
411.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,445.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
442.15 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
497.14 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
826.27 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között