Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás szekrény (43 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
224.01 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
417.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
503.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
125.73 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
224.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:23
500.000 HUF
1,400.07 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
837.24 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.01 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
448.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,478.13 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
837.24 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
826.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
342.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,160.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
616.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 18:55
145.000 HUF
406.02 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 19:12
54.000 HUF
151.21 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
kő gömb
töklámpás
ukraine
vassy
gyöngyház bross
hotwheels
biedermeier keret óra
gránát hesszonit
ágy melegítő
koroknai
zsolnay alap mázas
porcelán figura nő
lovagvár
eozin fácán
szerdahelyi
szobonya
omega cd
tizennyolc
belencsák
blu ray
lattos
horthy ezüst 5 pengő
gumis lepedő
diósy jános
merőkanál tartó