intarziás szekrény (2 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
155.000 HUF
428.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
39.900 HUF
110.23 USD
konyakos kristálypohár
hagymaminta hollóházi
hattyús kép
korondi kerámiák
bécsi könyvszekrény
opál gyűrű 52
só bors tartó üveg
angyalos váza
eozinos női akt
ebp
alföldi berill
zsolnay lapos tányérok
alföldi zöld magyaros
hotel porcelán
fülbevalók gyermek
barna zakó
férfi karóra roamer
csokonai színház
elefántos porcelán
jelzett réz tál
vadászos készlet
tamtam óra
art deco sérült
piros köves ezüst ékszer
réz fotó keret