virágtartó (8 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
26.87 USD
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
136.00 USD
schöffer
osztriga
rákosi zoltán
szabó miklós
carousel
bruckner
andruskó károly
halácsy
fenton carnival
provence vitrin
miskolci egyetem
onix tálka
axis
alföldi arany porcelán
herz
epiag cukortartó
petróleum lámpa alkatrészek
képeslap festmény
oláhné
kék vörös
fülöp szigetek
mosonmagyaróvári
mini bili
felújított szék
ezüst doboz antik