virágtartó (9 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
26.87 USD
Eladva: 2024. márc. 18. 15:19
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
136.00 USD
pengő 1946
porcelán lapostányér
anjou liliom
herendi csikk
andróczi alajos
lettország
hollóházi asztalközép
oktató
2 fillér 1915
soltész albert
kantár
somorjai
hollóházi porcelán erika
teáskanna tető
alpakka kanna
vas lánc
dugópuhító
retro díszek
betlehemi figura
zsolnay tiffany
teimel
indamintás fehér
alföldi tálka
diafilm vetítő
zenit ttl