virágtartó (8 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.85 USD
Eladva: 2024. márc. 18. 15:19
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
27.43 USD
bánszky
szecesszió tükör
kerámia büszt
francia kandalló óra
urán üveg
madaras herendi
dvsc
német jelvény
renault
fa kulacs
réz serpenyő
üveg korsó
réz falilámpa
ón fedeles
hódmezővásárhely
kránitz margit
teás kiöntő
rézveretes
herendi könyv
czene jános
ditmar urbach
békés
hollóházi hegedűs
virágos
ajtai