nagy (25 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:27
7.000 HUF
19.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 18:01
3.500 HUF
9.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:49
16.950 HUF
46.74 USD
Szépséges, nagyobb méretű aranyozott, golyós lábakon álló, üveg betétes hamutartó, hamutál hímzéssel
5.500 HUF
15.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 20:44
7.990 HUF
22.03 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 08:31
3.790 HUF
10.45 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 15:43
65.000 HUF
179.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 11:55
15.510 HUF
42.77 USD
Régi faragott fa nagy méretű kanál villa fali dísz Fülöp-szigetek Philippines szuvenír turista emlék
5.000 HUF
13.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 17:50
49.900 HUF
137.59 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 21:16
11.900 HUF
32.81 USD
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
137.84 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 12:00
39.990 HUF
110.27 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 11:59
45.000 HUF
124.08 USD
Feltöltve: 2023. máj. 24. 12:13
47.000 HUF
129.59 USD