nagy (25 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:27
7.000 HUF
19.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 18:01
3.500 HUF
9.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:49
16.950 HUF
46.84 USD
Szépséges, nagyobb méretű aranyozott, golyós lábakon álló, üveg betétes hamutartó, hamutál hímzéssel
5.500 HUF
15.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 20:44
7.990 HUF
22.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 08:31
3.790 HUF
10.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 15:43
65.000 HUF
179.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 11:55
15.510 HUF
42.86 USD
Régi faragott fa nagy méretű kanál villa fali dísz Fülöp-szigetek Philippines szuvenír turista emlék
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 17:50
49.900 HUF
137.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 21:16
11.900 HUF
32.88 USD
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.14 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 12:00
39.990 HUF
110.51 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 11:59
45.000 HUF
124.35 USD
Feltöltve: 2023. máj. 24. 12:13
47.000 HUF
129.88 USD
iparművészeti kakas
karácsonyfadísz jégcsap
karner
gyűrű 63
különleges daráló
mítoszok és legendák
miskei lászló
alföldi porcelán menza minta
gyertyaizzó
lavotha
hamilton óra
space age szék
angol könyvespolc
pálfy gusztáv
hepp edit
női pulóver
gyöngyi
szénaboglya
dr gáspár
szabó anikó
fa kézitükör
olasz pohár
karácsonyfadísz maci
dugó dani
herendi fali dísz