virágtartó (7 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.90 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
27.44 USD
marjai antal
fekete piros váza
szőlőmosó
rábalux
szőnyeg sérült
luna
angyalkás szenteltvíztartó
kés készlet
szocialista kitüntetés
mese kazetta
madár festmény
sérült kerámia
antik perzsaszőnyeg
pengő fillér
hollóházi kacsapár
orosz karácsonyfadísz
fokhagyma tartó
hummel lámpa
herendi viktória tojás
antik utazó óra
alföldi uniset
kemping asztal
tavirózsás
5 fillér 1948
m1911