virágtartó (8 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
26.87 USD
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
136.00 USD
bakelit tojás
bohemia csehszlovák
herendi készletek fehér
zsolnay törtfehér
kamcsatka ősnépei
papír angyal karácsonyfadísz
luftwaffe pilóta
lapokra metszett üveg
vintage parfüm nina ricci
írás vetítő
spinnaker vintage
asztali ra
antik óherendi tányér
varázslatos utazás
doboczky
fésülködő asztal éjjeli szekrényekkel
glass design
zsolnay arat
alföldi porcelán napocskás tányér
német kazetta
férfi cipő 41
elektromos ra
réz madarak
dabronaki festmény
4 db balatoni