virágtartó (7 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
27.44 USD
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.90 USD