antik gyöngy (15 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:04
4.980 HUF
14.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:45
3.390 HUF
9.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 23:11
15.990 HUF
45.03 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:16
500 HUF
1.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 19:41
4.000 HUF
11.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 18:00
5.800 HUF
16.34 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 19:29
59.990 HUF
168.96 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 23:04
3.990 HUF
11.24 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 00:06
19.990 HUF
56.30 USD
Antik cseh üveg 3 soros nyakék selyem lilás ezüst tónus csavart gyöngyből,aranyozott filigrán kapocs
19.990 HUF
56.30 USD
utalvány
női bőrkabát
szovjet játék
cook
herendi vrh
gyertyatartó foncsorozott
homonna
tolvaly ernő
sárga zafír
ezüst angyal
szilágyi elek
zokni
kalkulátor
üvegbetétes tálca
arany gyűrű rubinnal
erotikus újság
zsolnay mesés
zsolnay ritka váza
lámpasúly
swarovski fülbevaló
kínai faragás
hollóházi kávékiöntő
sikattyú
fodrász olló
láng imre