antik gyöngy (9 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:04
4.980 HUF
13.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:45
3.390 HUF
9.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 23:11
15.990 HUF
44.32 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 18:00
5.800 HUF
16.08 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 19:29
59.990 HUF
166.28 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 23:04
3.990 HUF
11.06 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 00:06
19.990 HUF
55.41 USD
Antik cseh üveg 3 soros nyakék selyem lilás ezüst tónus csavart gyöngyből,aranyozott filigrán kapocs
19.990 HUF
55.41 USD
falióra 1870
figurális porcelán ens
46 női kabát
vintage öntöttvas vasak
kispoharak
barokk szobortartó
sárkányölő szent györgy bronz
zsebóra eladó
alföldi tányér aranyszegéllyel
faragott k
sárgadinnyés csendélet
jan van huysum
falióra tokra
kolibri zsebkönyv
1940 2 peng
lógós csésze
zsolnay virágos leveses
locsol��kanna
mv
régi üveg tej
reinkarnáció
székely mária
alexandrit kő
etet
biedermeier portret