antik gyöngy (9 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:04
4.980 HUF
13.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:45
3.390 HUF
9.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 23:11
15.990 HUF
44.34 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 18:00
5.800 HUF
16.08 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 19:29
59.990 HUF
166.36 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 23:04
3.990 HUF
11.07 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 00:06
19.990 HUF
55.44 USD
Antik cseh üveg 3 soros nyakék selyem lilás ezüst tónus csavart gyöngyből,aranyozott filigrán kapocs
19.990 HUF
55.44 USD
templomi gyertyatartó
ezüst emlékérem
bartovics józsef
ezüst pénzcsipesz
régi irat
stetson
próféta
sport fotó
láda niva
orosz pohár
vezerornagy
retro bontatlan
faragott mária
retro tolltartó
sor reklám
dráva
vértál
longines zsebóra
zsebnaptár
sváby lajos
százados
masnis gyűrű
kerti szökőkút
babás fogas
világháborús tányér