Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
halak (81 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 11:38
160.000 HUF
442.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:08
34.000 HUF
93.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 07:39
295.000 HUF
814.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:15
7.990 HUF
22.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:09
52.000 HUF
143.66 USD
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
875.000 HUF
2,417.33 USD
Extrém ritka! Antik evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier 96db.24 karátos szín aranyozot
24 karátos szín aranyozott,800-as ezüst alapon
850.000 HUF
2,348.26 USD
Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier
Kuriózum egy csillogó briliáns, extrém ritka arany
850.000 HUF
2,348.26 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:28
865.000 HUF
2,389.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:15
320.000 HUF
884.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 09:57
500.000 HUF
1,381.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
20.000 HUF
55.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
85.000 HUF
234.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
100.000 HUF
276.27 USD
Antik mesterjeles,evő eszköz készlet dobozában. Vacsorázó vagy halas ezüst jellegű készlet Cizellált
25.000 HUF
69.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 16:52
11.900 HUF
32.88 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.13 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
54.81 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.34 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 08:44
7.990 HUF
22.07 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 22:14
99.000 HUF
273.50 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 14:19
5.990 HUF
16.55 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.70 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 08:39
535.000 HUF
1,478.02 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 18:27
219.900 HUF
607.51 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.64 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
59.56 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
régi asztali lámpa
porcelán betétes
olasz barokk
dohnányi
zsolnay vízhordó
fedeles bögre
honthy
hollóházi pingvin
iparművészeti tál
corpus
színházi látcső
zsolnay art deco váza
fodros
würtz ádám rézkarc
bayonett
pénzverde
meoskop
mosshammer györgy
kagyló porcelán
2012
side board
fapad
zsolnay szőlő
muflon
szabó iván