Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
halak (82 tétel)
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
875.000 HUF
2,429.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:28
865.000 HUF
2,401.58 USD
Extrém ritka! Antik evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier 96db.24 karátos szín aranyozot
24 karátos szín aranyozott,800-as ezüst alapon
850.000 HUF
2,359.93 USD
Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier
Kuriózum egy csillogó briliáns, extrém ritka arany
850.000 HUF
2,359.93 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 08:39
535.000 HUF
1,485.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 09:57
500.000 HUF
1,388.19 USD
Feltöltve: Ma, 07:56
320.000 HUF
888.44 USD
ANTIK EZÜST , 8-SZEMÉLYES HALAS EVŐESZKÖZKÉSZLET ,PEST 1910 ÉVEK
Nagyon szépen vésett ,Rendkívül kedvező ár
296.000 HUF
821.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 07:22
295.000 HUF
819.03 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 23. 19:28
285.000 HUF
791.27 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 18:27
219.900 HUF
610.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 11:38
160.000 HUF
444.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
100.000 HUF
277.64 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 22:14
99.000 HUF
274.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
85.000 HUF
235.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:09
52.000 HUF
144.37 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:08
34.000 HUF
94.40 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 09:44
27.000 HUF
74.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 10:20
27.000 HUF
74.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 08:26
25.500 HUF
70.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
25.000 HUF
69.41 USD
Antik mesterjeles,evő eszköz készlet dobozában. Vacsorázó vagy halas ezüst jellegű készlet Cizellált
22.500 HUF
62.47 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.66 USD
6 személyes, ezüstözött, jelzett, újszerű, elegáns, régi, halas evőeszköz készlet eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.94 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.94 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.94 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
59.86 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 16:52
11.900 HUF
33.04 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.