antik l�� (2 tétel)
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
346.16 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:03
14.500 HUF
40.06 USD
lajtabánság
goebel nyuszi
kislődi
fali tányérok hollóházi
só bors tartó
régi magyar papírpénz
karbowanez
egyházi
neobarokk intarziás
balatonföldvár
izraeli fülbevaló
iparművészeti kerámia
csallóközi farkas
mérő istván
nepáli
mikulásvirágos
zsonay
kés bicska
kun béla
gránit étkészlet
lerakó
fém teáskanna
macis bögre
szövött
retro babakocsi