antik l�� (2 tétel)
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
346.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:03
14.500 HUF
40.06 USD
kühne
hollóházi szász
karbid lámpa
drasche pillangó
ezüst karikagyűrű
cipő 38
aranyozott forint
angol teás szett
zsolnay pecsenyés
makay
sérült zsolnay
négely rudolf
ikea fotel
gránit falitányér
korondi páll
nabytok
tisza
nagy festmény
sárga arany gyűrű
busójárás
élesdy istván
depeche
kóka ferenc
mongólia
varga szidónia