Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
váza (634 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 03. 20:39
5.600 HUF
15.47 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:52
18.000 HUF
49.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 11:06
28.000 HUF
77.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:22
24.000 HUF
66.30 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
14.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
16.02 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 16:40
150.000 HUF
414.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 06:13
40.000 HUF
110.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:14
35.000 HUF
96.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:50
79.500 HUF
219.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
30.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 13:38
25.000 HUF
69.07 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
arany lánc
orosz kerámia
mauser
posztamens
alföldi tányérok
látcső
herendi hamutál
sétabot sétapálca
paál lászló
simó
agatha
zsolnay macska
máriagyűd
peridot
ezüst tortacsipesz
zsolnay porcelánok
kulcstartó szekrény
ftc
angol csésze
ólomkristály váza
kartell
fém persely
baba sérült
ezüst sétabot
íróasztal biedermeier