képkeret antik (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:57
3.000 HUF
8.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
55.000 HUF
152.77 USD
99.000 HUF
274.98 USD
46.000 HUF
127.77 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
163.88 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:53
39.999 HUF
111.10 USD
Gyönyörű témájú festmény-Kandallónál melegedő gyermekek olaj / fatábla jelzett kép keretben HIBÁTLAN
29.999 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
150.000 HUF
416.64 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 20:57
66.000 HUF
183.32 USD