képkeret antik (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:57
3.000 HUF
8.33 USD
Gyönyörű témájú festmény-Kandallónál melegedő gyermekek olaj / fatábla jelzett kép keretben HIBÁTLAN
29.999 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:53
39.999 HUF
111.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
46.000 HUF
127.77 USD
55.000 HUF
152.77 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
163.88 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 20:57
66.000 HUF
183.32 USD
99.000 HUF
274.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
150.000 HUF
416.64 USD
hans zatzka
babydoll
szentkép gyűjtemény
boradagoló
herendi reggeliző
cicás festmény
óriás kínáló
reményik
bőr retikül
zászlónk
alföldi pöttyös bögre
ezüst ásvány medál
kovácsoltvas zár
borotvaélező
sorszámozó bélyegző
sennyey
festmény sopron
kazula
koktélos pohár
festett üveg kép
wiener werkstaette
kisasszony csengő
ritka zsolnay bögre
schierholz
rézpohár