képkeret antik (12 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 10:57
3.000 HUF
8.34 USD
Gyönyörű témájú festmény-Kandallónál melegedő gyermekek olaj / fatábla jelzett kép keretben HIBÁTLAN
29.999 HUF
83.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:53
39.999 HUF
111.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
46.000 HUF
127.81 USD
55.000 HUF
152.82 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
163.93 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 20:57
66.000 HUF
183.38 USD
99.000 HUF
275.07 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
150.000 HUF
416.77 USD
elsőnapi
női cipő 36
lepidolit
varrógép pfaff
ruszlisüveg
kecsege
bélyegfüzet
durit pohár
mese kazetta
gumimacik
voigtlander fényképezőgép
feketerigó
gorka habán
lány kutyával
zsebóradoboz
luton
pezsgős kehely
gyümölcsös bögre
achát gyöngysor
zsolnay teás alátét
mundgeblasen
ron arad
kis köcsög
1982 június
fa rekesz