képkeret antik (11 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
99.000 HUF
273.50 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
162.99 USD
55.000 HUF
151.94 USD
46.000 HUF
127.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:53
39.999 HUF
110.50 USD
Gyönyörű témájú festmény-Kandallónál melegedő gyermekek olaj / fatábla jelzett kép keretben HIBÁTLAN
29.999 HUF
82.88 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
150.000 HUF
414.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 20:57
66.000 HUF
182.33 USD
carl zeiss
karácsonyfadísz házikó
szivecskés zsolnay bögre
fáraó
murano szalvétatartó
50 forint 1975
batz
busz tábla
pkm
balázs józsef
1 pengő 1941
1848 49
svéd bélyeg
gyertya foglalat
lantlábú
ufo
bazár
herendi virágos váza
ellensúly
pávás
trófea alátét
lubjana
1 fillér 1927
városlődi kerámia
porcelán tálaló